تکساز کرکره اصفهان تولید کننده و ارائه کننده خدمات تعمیر درب برقی، درب اتوماتیک،در اپراتور شیشه ای در اصفهان و تمامی شهرهای ایران توسط تیم کاملا مجرب و متخصص .در هر ساعت از شبانه روز با بهترین قیمتها در خدمتگذاری حاضریم.جهت اطلاعات بیشتر در مورد مدلهای مختلف در کرکره به لینک زیر مراجعه فرمایید:

آدرس لینک:محصولات درب  برقی

پشتیبانی 24 ساعته هفت روز هفته از خدمات پس از فروش شرکت تک ساز کرکره در اصفهان و کل ایران می باشد.

در برقی

خانه های نوساز تماما از درب برقی استفاده می کنند که با استفاده از آن در ساختار خانه و یا آپارتمان دیگر نیازی به همراه داشتن کلید نیست و با استفاده از ریموت می توان درب را به راحتی باز و بسته نمود.

مزایای درب برقی اتوماتیک نسبت به کرکره های قدیمی :

  • وزن سبک تر: کرکره هاای قدیمی یکدست و یکپارچه بودند و همینطور وزن آنها سنگین بود و هنگام بالا و پایین بردن آنها صدای زیادی تولید می کردند در حالی که دربهای کرکره برقی اتوماتیک امروزی وزن کمی داشته و آلودگی صورتی ایجاد نمی کنند.
  • امنیت بیشتر: مورد بسیار مهمی که کرکره های اتوماتیک را نسبت به نسل قدیمی برتری می دهد مسئله امنیت می باشد که دیگر مانند کرکره های قدیمی با شکستن قفل نمیتوان آنها را بالا و پایین کشید و از امنیت فوق العاده ای برخوردار می باشند.
  •  ظاهر زیباتر: کرکره های قدیمی ظاهر زیبایی نداشتند ولی این نوع کرکره ها به خاطر قابلیت رنگی بودن تیغه ها ظاهر زیبا و مناسب برای یک فروشگاه لوکس را دارا می باشند.

درهای برقی اتوماتیک از قسمتهای زیر تشکیل شده اند:

کنترل باکس مخصوص هر در برقی

موتورو اینکودر مخصوص هر درب برقی

سنسور های ایمنی بین درب ها سنسور چشمی

سیستم برق اضطراری درب اتوماتیک:

 سیستم برق اضطراری درب اتوماتیک که به نام UPS هم شناخته می‌شود از قوی‌ترین سیستم‌هایی است که برای دستگاه‌های برقی در نظر گرفته‌شده تا عملکرد دستگاه در زمان قطع جریان برق دچار خلل نشود و دستگاه به کار خود ادامه دهد. 

این سیستم به‌صورت تمام‌خودکار در زمان قطع جریان برق به عنوان موتور برق وارد عمل شده و نیروی لازم برای شروع به کار موتور و سایر قسمت‌های درب اتوماتیک را فراهم می‌نماید و بسته به میزان توان و قدرت این سیستم درب می‌تواند برای دفعات متعددی باز و بسته شود. 

سیستم‌های برق اضطراری توان و ظرفیت‌های مختلفی دارند و برای مصارف گوناگون و متعددی طراحی‌شده‌اند و برخی از آن‌ها بین 3  الی 8 ساعت می‌تواند در زمان قطع جریان برق به کار خود ادامه دهند و برخی دیگر بسیار قوی‌تر هستند و می‌توانند تا 24 ساعت کار کنند.

میزان حساسیت و هوشمندی این سیستم‌ها، با یکدیگر متفاوت است. در برخی مکان‌ها مانند پارکینگ‌ها و بانک‌ها بسته شدن کامل درب به‌منظور رعایت اصول امنیتی و ایمنی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

نکته: ممکن است حین انجام باز و بسته شدن درب، سیستم برق شهری به‌صورت ناگهانی قطع شود و برق به‌صورت نیمه بسته باشد؛ در چنین شرایطی سیستم برق اضطراری مخصوص این وسیله‌ها چنین شرایطی را تشخیص می‌دهد و وارد عمل شده و درب را به‌صورت کامل می‌بندد .

قسمت اصلی در برقی اتوماتیک کنترل باکس می باشد که سنسورها ،موتور،باتری،قفل و اینکدر آن وصل می شود و از دو قسمت نرم افزار و سخت افزار تشکیل شده است.
بخش نرم افزاری در اتوماتیک توسط برنامه نویس نوشته شده است و داخل IC مخصوص میکرو برنامه ریزی شده است.
بخش سخت افزاری آن شامل مدارهای یکسو کننده ولتاژ،درایو موتور ،شارژ باتری،رگلاتور ولتاژ،محافظ جریان،درایو قفل،سنسور جریان می باشد.

منبع:تکساز کرکره- در برقی اصفهان

توانسته است بخش اعظمی از نیاز های معماری روز ایران را در این زمینه تامین نماید.

مزایای دربهای کرکره برقی اتوماتیک نسبت به کرکره های قدیمی :

  • وزن سبک تر:کرکره هاای قدیمی یکدست و یکپارچه بودند و همینطور وزن آنها سنگین بود و هنگام بالا و پایین بردن آنها صدای زیادی تولید می کردند در حالی که دربهای کرکره برقی اتوماتیک امروزی وزن کمی داشته و آلودگی صورتی ایجاد نمی کنند.
  • امنیت بیشتر: مورد بسیار مهمی که کرکره های اتوماتیک را نسبت به نسل قدیمی برتری می دهد مسئله امنیت می باشد که دیگر مانند کرکره های قدیمی با شکستن قفل نمیتوان آنها را بالا و پایین کشید و از امنیت فوق العاده ای برخوردار می باشند.
  • ظاهر زیباتر: کرکره های قدیمی ظاهر زیبایی نداشتند ولی این نوع کرکره ها به خاطر قابلیت رنگی بودن تیغه ها ظاهر زیبا و مناسب برای یک فروشگاه لوکس را دارا می باشند.