تکساز کرکره تولید کننده و ارائه کننده خدمات تعمیرات در  برقی، درب اتوماتیک،در اپراتور شیشه ای در اصفهان و تمامی شهرهای ایران توسط تیم کاملا مجرب و متخصص .در هر ساعت از شبانه روز با بهترین قیمتها در خدمتگذاری حاضریم.جهت اطلاعات بیشتر در مورد مدلهای مختلف در کرکره به لینک زیر مراجعه فرمایید:

 

آدرس لینک:محصولات درب  اتوماتیک

پشتیبانی 24 ساعته هفت روز هفته از خدمات پس از فروش شرکت تک ساز کرکره در اصفهان و کل ایران می باشد.

 در اتوماتیک

تولید در برقی باعث شد که خانه های نوساز تماما از در برقی  اتوماتیک استفاده  کنند که با استفاده از آن در ساختار خانه و یا آپارتمان دیگر نیازی به همراه داشتن کلید نیست و با استفاده از ریموت می توان درب را به راحتی باز و بسته نمود.

یکی از انواع در برقی، در کرکره ای می باشد.

عوامل موثر بر کيفيت تيغه درب کرکره ای اتوماتيک برقی:
طول عمر و کیفیت و ثبات رنگ تیغه های در کرکره برقی وابسته به عواملی چون مراحل تولید مواد اولیه تا محصول نهایی می باشد که ما در زیر در 3 بخش به توضیح این عوامل می پردازیم.

بخش اول : تیغه های در برقی که درصد خلوص آلومنیوم مصرف شده در آن بالاتر است از کیفیت بیشتری برخوردارند.در اصل می توان گفت خلوص بیشتر آلومنیوم برابر است با کیفیت بالاتر. خلوص پائین مواد اولیه مصرفی باعث ایجاد صداهای دلخراش درهای برقی بعد از مدتی می شود.همچنین خلوص بالای مواد اولیه مانع ایجاد ترک و رشد ترک ها در تیغه ها در مدت طمان طول عمر تیغه ها میشود.
بخش دوم :کیفیت خط تولید یکی از عوامل بسیار مهم در کیفیت نهایی تیغه در برقی می باشد. از آنجاییکه قالب ها طول عمر مشخصی دارند باید در هنگام تولید تیغه های در کرکره نظارت کامل و لحظه ای به کارکرد پرس داشت.زمان دقیق و مناسب عملیات حرارتی تیغه نیز بسیار مهم می باشد که بر کیفیت سختی تیغه تاثیرگذار است.و در نهایت زیبایی و درخشندگی تیغه در کرکره اتوماتیک که به خاطر عملیات آندایز است با قراردادن تیغه در حوض الکترولیز انجام میپذیرد.
بخش سوم : رنگ مناسب در تولید اولیه تیغه بسیار تاثیر گذار در ماندگاری و درخشندگی رنگ در می باشد. انواع رنگ موجود در بازار رنگ های چینی، ایرانی و ترک می باشد که رنگهی چینی کمتر مورد استفاده قرار می گیرند و رنگ های ایرانی و ترک بهترین کیفیت را دارند.

منبع:تکساز کرکره- تولید در برقی اصفهان