×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 427

مصرف سالانه میلیون ها بشکه نفت خام در کشور برای گرمایش منازل است که این آمار تکان دهنده صرفه جویی هر چه بیشتر را به ما یاداوری می کند. محاسبه عدد ریالی این مصرف شاید شما را متقاعد می کند که به فکر صرفه جویی انرژی باشید یکی از راه هایی که میتوان این مصرف انرژی را کاهش داد استفاده از درب های اتوماتیک شیشه ای می باشد که در نگاه اول یک کالای لوکس محسوب می شود و به نظر می آید که قیمت آن بالا است اما صرفه جویی که این درب ها باعث آن می شوند خیلی مقرون به صرفه هم برای فرد و هم برای کشور می باشد.

همانطور که میدانید دمای داخل ساختمان و بیرون ساختمان در زمستان متفاوت است علاوه بر این فشار هوا نیز متفاوت است که این اختلاف فشار هوا باعث اتلاف انرژی است.

در حالت عادی وقتی درب باز باشد هوای داخل ساختمان که گرم تر است تحت تاثیر هوای سرد بیرون قرار میگیرد و برای جبران این اتفاق مصرف انرژی را بالا می برند تا دوباره داخل ساختمان گرم تر شود و هرچه این تعداد دفعات باز وبسته شدن درب بیشتر باشد انرژی بیشتری مصرف می شود اما در درب های اتو ماتیک شیشه ای به دلیل زمان مند بودن درب ها و ویژگی های ضد اتلاف انرژی آن باعث جلوگیری از اختلاف فشار هوا می شود.

برای انتخاب درب اتوماتیک ریلی باید مراحل مشابه درب اتوماتیک بازویی را انجام دهید.
عامل اول تعداد تردد است.ابتدا بایستی بین اپراتور های هیدرولیک والکترومکانیک یکی را انتخاب کنید. اپراتور های هیدرولیک میزان تردد بیشتری را پشتیبانی می کند. متوسط تعداد تردد اپروتور های الکترو مکانیک 30تا40 مرتبه در ساعت می باشد. بسیاری از اپراتور های هیدرولیک تعداد تردد نامحدود را پشتیبانی میکنند و اگرنا محدود نیز نباشند تعداد تردد بالاتری را نسبت به الکترو مکانیک پشتیبانی می کنند.
عامل دوم:پس از انتخاب بین اپراتور های هیدرولیک و الکترومکانیک از بین اپراتور های باقی مانده محصولی را اتخاب کنید که وزن درب تان را پشتیبانی کند.
شرکت های متفاوتی اپراتور درب کشویی(ریلی) تولید میکنند که محصولات کشور های ایتالیا،آلمان،چین و مونتاژ هایی که در داخل کشور صورت میگیرد در بازار رایج است.شیراز درب طبق برسی های کارشناسی شده موارد زیر را به شما پیشنهاد می دهد:
پیشنهاد ما برای محصولات قدرتمند و محصولات هیدرولیک محصولات شرکت فک می باشد.اگر محصولی قدرتمند با قیمت مناسب تر مد نظرتان هست پیشنهاد ما محصولات جنیوس،لایف وbft می باشد. 
در رده بعدی پیشنهاد ما محصولات وی تو و پروتکو می باشد.
و پیشنهاد ما برای محصولات مقرون به صرفه محصولات سیماران و بارازانته می باشد

نصب و تعمیرات درب های اتوماتیک شیشه ای

موتوردرب اتوماتیک شیشه ای: فروشگاه

نصب و تعمیرات درب های اتوماتیک شیشه ای

موتور الکتریکی:

موتور الکتریکی مستقیم (DC)

موتور الکتریکی متناوب (AC)

مزایای موتور DC :

موتورهای DC دارای برخی مزایا نسبت به موتورهای AC میباشند :

طراحی ساده و قابل فهم

امکان کنترل سرعت به سادگی و با تغییر ولتاژ

امکان کنترل گشتاور به سادگی با تغییر جریان

ارزان و ساده بودن درایو ( یک برد الکترونیکی قدرت SCR , PWM )

از بهترین موتورهای موجود در بازار که برای مکان هایی با تردد نامحدود استفاده می توان موتور دانکرآلمان را نام برد که برای اغلب اپراتور ها این موتور استفاده می شود.

معایب :

هزینه بالای تولید و نگهداری

قابلیت اطمینان کم در سرعتهای پائین

بزرگ بودن ابعاد در قدرت های بالا

بزرگ بودن ابعاد در قدرت های بالا

مزیت عمده موتورهای AC نسبت به موتورهای DC در هزینه تعمیر و نگهداری آنها و هم چنین احتیاج نداشتن به یک منبع DC است. در کارهائیکه احتیاج به یک سرعت ثابت با راه اندازی بارهای سنگین داریم موتورهای AC بهتر از موتورهای DC هستند.

موتورهای درب اتوماتیک:

اکثرموتورهای درب اتوماتیک dcهستند وولتاژکاری انها از ۲۴ولت تا۹۰ولت دراپراتورهای مختلف دیده می شود.واکثر۲۴یا۴۰ ولت انتخاب میکنند.وعلت اصلی ان بتواند باباتری بکاپ ۲۴ولت کارکند.موتوردرب اتوماتیک شیشه ای باید کاملا بی صدا باشدوگرنه درمحیط های بی صداباعث اذیت کاربر می شود.عموما درسیستم های اروپای از موتور دانکر المان استفاده می کنند.اکثر موتور های درب اتوماتیک داری اینکدروگیربکس هستند.

نصب و تعمیرات درب های اتوماتیک شیشه ای

اینکودر(انکدر):این قسمت پشت موتور همان طور که درعکس می بینید کپل می شود.واکثر ولتاژکاری ان ۵ولت یا۱۲ولت است.موقع چرخش موتور شروع به دادن پالس به کنترل باکس می شودکه باان جهت موتوروعرض دهنه تشخیص داده می شود.

نصب و تعمیرات درب های اتوماتیک شیشه ای

گیربکس:

همان طورکه درعکس می بینید این گیربکس درب اتوماتیک شیشه می باشدودرانواع مختلف می باشد ولی عموا۱:۱۰و۱:۱۵استفاده می شود .وظیفه ان انتقال نیرو ازموتور به پولی موتور وتسمه تایم رادارد.

نصب و تعمیرات درب های اتوماتیک شیشه ای

سنسورهای درب اتوماتیک شیشه ای:

درب اتوماتیک شیشه ای از طریق سنسوری که برای آن ها انتخاب می شود، قادر به تشخیص افراد و اشیا می باشند. انواع مختلفی از سنسور ها در این درب ها قابل استفاده هستند. اکثر درب های اتوماتیک از سنسور های تشخیص حرکت یا سنسورهای نوری جهت مکانیزم باز و بسته شدن استفاده می کنند.

از انواع دیگر سنسور ها می توان به سنسور اینفرارد اشاره کرد. سنسور اینفرارد از تکنولوژی مادون قرمز برای باز کردن درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می کند. سنسور مادون قرمز توانایی تشخیص تغییر دما را دارد. زمانی که سنسور تشخیص دهد ه دما بالاتر رفته است، نشان دهنده وجود انسان است و باعث فعال شدن سیستم باز و بسته شدن درب می گردد. سنسورهای مادون قرمز اغلب به عنوان سنسور اصلی و اولیه در دربهای اتوماتیک استفاده می شوند.

نوع دیگر سنسورهای تشخیص حرکت که از مادون قرمز استفاده نمی کنند، از امواج اولتراسونیک و یا مایکروویو بهره می برند. همانند خفاش ها این سنسور با تولید پالس های امواج مافوق صوت و یا مایکرویو به تشخیص وجود شیء در جلوی درب می پردازند.

سنسورها دستگاه های الکترونیکی هستند که حرکت اشیاء و انسان را به سیگنال الکتریکی تبدیل کرده و سپس با خروجی رله بصورت noوncدستگاه دیگری فعال و یا غیر فعال مینمایند.

آشکار سازهای حرکتی از دو نوع مایکروویو MicroWave و مادون قرمز Infrared تشکیل شده اند که به صورت پسیو و اکتیو به کار گرفته می شوند.

   سنسورهای مایکروویو MicroWave

عملکرد سنسورهای مایکرو ویو بدینگونه است که امواج الکترو مغناطیسی با طول موج ۲۴ گیگاهرتز توسط آنتن های موجود در داخل این سنسور ها در محیط منتشر شده و بازخورد آن توسط آنتن های گیرنده به پردازنده مرکزی ارسال میگردند در صورتی که هیجچ حرکتی در محیط نباشد فرکانس ارسالی و دریافتی برابر خواهد بود ولی چنانچه حرکتی صورت پذیرد فرکانس دریافتی تغییر کرده کریستال درحدودجریان میلی ولت تغیرمی کندو میکروفرمان لازم را به رله خروجی ارسال  می نماید.زاویه پوشش و حساسیت  این سنسورها  قابل تنظیم بوده و نصاب ها بر اساس کاربری درب می توانند تنظیمات لازم را انجام دهند.

    سنسورهای مادون قرمز Passive Infrared Sensor -PIR

عملکرد این سنسورها نیز شباهت زیادی به سنسورهای مایکرو ویو دارد با این تفاوت که به جای ارسال امواج مایکرو ویو از امواج مادون قرمز استفاده میگردد. با توجه به اینکه هر جسمی که دمای داخلی آن بالای صفر درجه باشد از خود انرژی نوری منتشر میکند که این انرژی از نوع امواج نامرعی امواج الکترو مغناطیس بوده و میزان انتشار آن  بستگی به میزان دمای داخلی جسم، میزان اختلاف دمای سطح جسم و دمای محیط،میزان چگالی و مواد تشکیل دهنده جسم و ابعاد جسم دارد. هنگامیکه هیچ حرکتی در محدوده مشخص شده نباشد الگوی انتشار این انرژی از جهت قدرت و جهت ثابت می باشد حال چنانچه حرکتی صورت پذیرد یا شخصی وارد محدوده سنسور گردد موجب تغییر در الگوی انرژی دریافتی در سنسور مادون قرمز میگرد و تغییرات توسط پردازنده تبدیل به جریان الکتریکی میگردد. این سنسورها به دلیل استفاده از تغییرات امواج مادون قرمز از آن جهت حایز اهمیت هستند که میتوان حرکت موجود زنده با اشیاء را شناسایی نموده و یا حتی حرکت انسان با دیگر موجودات زنده را نیز آنالیز نمود. این مزیت باعث شده تا از این سنسور ها حتی به عنوان سنسورهای ایمنی نیز استفاده نمود.

    سنسورهای ایمنی دربهای اتوماتیک

همانطور که گفته شد تامین و تضمین یک عبور امن از میان درب اتوماتیک که با شتاب زیادی باز و بسته میگردد به عهده سنسورها می باشد که با به کار گیری دو نوع سنسور صورت می پذیرد.

۱- سنسورهای مادون قرمز فعال Active Infrared Sensor که در بین دهنه دربها در ارتفاع ۶۰ سانتیمتر و ۱۲۰ سامنتیمتر نصب میگردند که توسط یک LED منتشر کننده امواج مادون قرمز به سمت یک ترانزیستور گیرنده ارسال می گردد و چنانچه این ارتباط  قطع گردد خروجی رله تحریک می شودوبه دوصورت noوncدراختیارنصاب قرارمیگیرد.

۲- مادون قرمز فعال  Passive Infrared Sensor

سنسورهای مادون قرمز غیر فعال همان سنسورهای PIR هستند که این بار به جای فرمان جهت باز شدن درب فرمان قطع عملکرد موتور را صادر میکند این سنسورها به دلیل توانایی شناسایی افراد زنده حضور شخص در مناطق خطر درب که احتمال برخورد وجود دارد را شناسایی می نماید. در دربهای گردان، منحنی، لولایی و تاشو که امکان نصب سنسورهای فعال خطی وجود ندارد از سنسورهای غیر فعال مادون قرمز استفاد می گردد.

    مقایسه سنسورهای مادون قرمز و مایکروویو

۱- سنسورهای MicroWave قابلیت ردیابی حرکات و اشیاء مانند حرکت اتومبیل را دارا میباشد .

۲- حساسیت سنسورهای مایکروویو بیشتر از Infrared بوده ، حرکت را سریعتر تشخیص داده و وسعت فضای بیشتری رامورد کاووش قرارمیدهد

۳- حساسیت عملکرد سنسورهای MicroWace تحت تاثیر دمای محیط قرار نمی گیرد .

۴ – سنسورهای Infrared صرفا توانایی تشخیص حرکت برمبنای دوپارامتر دمای بدن و حرکت بدن را دارا می باشند . این سنسورها در دمای محیطی ۳۷ درجه بهترین قابلیت عملکرد را دارا می باشند .

۵ – اگر دمای محیط بیشتر از دمای معمول بدن انسان یا ۳۷ درجه باشد ، برروی نحوه عملکرد سنسورها تاثیرمنفی گذاشته ، میزان حساسیت را کم کرده و برد موثر را کاهش میدهد .

۶ – اگر دمای محیطی زیاد بالا نباشد ، استفاده از سنسورهای Infrared مناسب است ، اما اگر نیاز به سنسوری با برد بالا ، زاویه دید گسترده و حساست زیاد دارید ، از سنسورهای MicroWave استفاده نمایید

نصب و تعمیرات درب های اتوماتیک شیشه ای 

نصب و تعمیرات درب های اتوماتیک شیشه ای

نصب و تعمیرات درب های اتوماتیک شیشه ای 

مکانیک درب اتوماتیک شیشه ای

ا-ریل :ریل که از جنس الومنیوم می باشد هنگر روی این سوار می شودورور ان حرکت می کند.

۲-هنگر: دارای غلطک ها با روکش رزین، متحرک با طول عمر بالا جهت حرکتی روان و آسان.

نصب و تعمیرات درب های اتوماتیک شیشه ای

۳ –تسمه:این قسمت باعث اتصال موتور به هرزگرد وهنگر می شود.

نصب و تعمیرات درب های اتوماتیک شیشه ای 

نمای کلی یک درب اتوماتیک شیشه ای:

نصب و تعمیرات درب های اتوماتیک شیشه ای

یکشنبه, 10 آبان 774 02:15

کرکره برقی

کرکره برقی 

کرکره‌ های برقی در اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شوند و مورد استفاده قرار می‌گیرند و قیمت نصب کرکره برقی با هم دیگر متفاوت است. همچنین آنها هم برای پارکینگ منازل مسکونی مناسب هستند، و هم برای پاساژها، مراکز خرید و سایر مکان‌های مشابه.قیمت نصب کرکره برقی بستگی به نوع محصول یعنی کرکره برقی دارد زیرا نصب هر گونه از کرکره برقی ها نصب متفاوتی دارد به همین دلیل قیمت نصب کرکره برقی با هم متفاوت است.

اجزای کرکره برقی

کرکره برقی از پنل‌های مجزا تشکیل شده که بوسیله یک موتور حرکت می‌کنند؛ و با اتصال برد کنترل می‌توان آنها را از راه دور کنترل کرد. به خاطر عایق بودن پ۳نل‌های کرکره برقی از آنها می‌توان در پنجره ساختمان هم استفاده کرد؛ و در شرایط بد آب و هوایی و یا در زمان مسافرت نصب کرکره برقی ایمنی زیادی را به همراه خواهد داشت؛ و می‌تواند امنیت بالایی برای خانه شما فراهم کند.

قیمت نصب کرکره برقی

قیمت نصب کرکره برقی

هزینه نصب کرکره برقی

قیمت نصب کرکره برقی و در کارهای خدماتی متفاوت است و همچنین قیمت نصب کرکره برقی با هم دیگر فرق دارد. مثلاً تعمیر موتور توبلار کرکره برقی، با تعمیر موتور ساید کرکره برقی ازلحاظ قیمت، قیمت نصب کرکره برقی متفاوت هستند.

یا بسته به‌اندازه در مورد نظر، در کرکره برقی پارکینگ یا کرکره برقی مغازه و…، قیمت نصب کرکره برقی نیز متفاوت است؛ اما نکته مهم این است که این هزینه‌ها قبل از انجام کار توسط متخصص به‌صورت جزبه‌جز مشخص می‌شود و در اختیار شما قرار می‌گیرد.

در صورت تمایل شما، مراحل اجرایی آغاز خواهد شد.به همین منظور باید یاد ظاور شد که قیمت نصب کرکره برقی با توجه به نوع محصول انجام میشود و خدمات پس از فروش و ضمانت نیز دارد.

نصب کرکره برقی با پانل‌های فوم‌دار صداهای ایجاد شده در هنگام بالا و پایین رفتن را به میزان زیادی کاهش می‌دهد؛ و از طرف دیگر فوم داخل پانل‌ها عایق خوبی در برابر انتقال دما ایجاد و از هزینه‌های انرژی به مقدار زیادی کم می‌کند. این پانل‌ها بخاطر کم‌صدا بودن و ایجاد عایق بالا برای استفاده در پنجره‌ها و به خاطر بی‌صدا بودن، در پارکینگ‌هایی که درب ورودی آن زیر واحد مسکونی قرار دارد مناسب خواهند بود.

قیمت نصب کرکره برقی

قیمت نصب کرکره برقی

چه مواقعی به نصب و تعمیر کرکره برقی نیاز داریم؟

امروزه در بسیاری از مغازه‌ها و درهای پارکینگ از کرکره‌های برقی استفاده می‌شود. خراب شدن این کرکره‌ها، موجب باز نشدن در مغازه و پارکینگ می‌شود و دردسرهای فراوانی را به وجود می‌آورد.

به همین دلیل نگهداری از کرکره‌ اتوماتیک را باید به عهده متخصصان آن بسپاریم و در انتخاب متخصص تعمیر و نگهداری کرکره برقی دقت کنیم. معمولاً در مواقع زیر به نصب و تعمیر کرکره برقی نیازمند داریم.

باید یاد آور شد که تکنسین ها ونصاب های شرکت تولیدی کارسام دور در قیمت نصب کرکره برقی تخفیف های مناسبی در اختیار شما مشتریان قرار میدهد. زمانی که بخواهیم با نصب کرکره اتوماتیک، راحتی و آسایش را برای خود به ارمغان بیاوریم.

مواردی که در زیر ذکر میشود برای مواقع نصب توصیه میشود و نیاز داریم:

هنگامی‌که در کرکره برقی باز نشود و نیازمند تعمیرات باشد.

هنگامی‌که بخواهیم تعمیر موتور کرکره برقی را به‌سرعت انجام دهیم.

زمانی که کرکره گیر کرده است یا بازوبسته نمی‌شود و ما نیاز به عیب‌یابی و رفع عیب کرکره برقی داریم.

وقتی کرکره برقی در پارکینگ خراب شده و نیاز به تعمیرات داشته باشد. (در این صورت استفاده از ماشین‌های درون پارکینگ ممکن نبوده و باید به‌سرعت خرابی کرکره برقی را برطرف کنیم.)

برا مطالعه بیشتر رو مقاله کلیک کنید :  لیست قیمت نصب کرکره برقی در تهران
قیمت نصب کرکره برقی

قیمت نصب کرکره برقی

فرآیند نصب کرکره برقی

‌اولین کاری که باید انجام دهید این است که پنجره را اندازه گیری کنید. اگر می‌خواهید این کرکره را بر روی دیوار نصب کنید، باید عرض پنجره را اندازه گیری کنید و سپس کمی برای عرض راهنما در نظر بگیرید (مقدار دقیق به خود درب کرکره بستگی دارد – سازنده درب به شما می‌گوید که چه مقدار عرض را باید به آن اضافه کنید). سپس شما به اندازه گیری ارتفاع پنجره و سپس اضافه کردن ارتفاعی برای نصب پرده نیاز دارید.

برای اندازه گیری کرکره که در داخل پنجره نصب می‌شود، باید عرض پنجره را اندازه گیری کنید و کمی از آن کم کنید تا بتوانید کرکره را درون آن جای دهید (مجددا سازنده به شما دقیقا می‌گوید چقدر باید از این عرض کم کنید). برای ارتفاع، ارتفاع بازشوی پنجره را در مقابل نمای آجری اندازه گیری کنید.

هنگامی که پنجره خود را با دقت اندازه گیری کردید، می‌توانید سبک، رنگ و روش و قیمت نصب کرکره برقی را انتخاب کرده و آنها را سفارش دهید. عملیات نصب را با باز کردن قطعات از جعبه شروع کنید. با توجه به راهنما نقاطی را که برای نصب کرکره باید سوراخ کنید را علامت گذاری کنید.

اطمینان حاصل کنید که شما در حال نصب بر روی دیوار آجری صلب و نه ملات نرم هستید. سوراخ‌های کوچکی را در بخش‌های توخالی با توجه به راهنما حفاری کنید. سوراخ‌های بزرگتر را از طریق سوراخ‌های مشابه ایجاد کنید تا بتوانید سر پیچ را از داخل آن عبور دهید. اگر دیوار هیچ حفره‌ای نداشته باشد، شما باید یک سوراخ ۱۰ میلی متری حفاری کنید تا با ارتفاع دیوار که سوئیچ می‌شود به کار گرفته شود و به گونه‌ای باشد که کابل موتور را از طریق دیوار هدایت کند

قیمت نصب کرکره برقی

قیمت نصب کرکره برقی

انواع موتور کرکره برقی

انواع مختلفی از موتورها هم وجود دارند که بنا به اندازه و وزن کرکره در هنگام نصب کرکره برقی از آنها استفاده می‌شوند. برای پنجره‌ها بخاطر این که تعداد دفعات باز و بسته شدن کمی دارند؛ و از طرف دیگر وزن کمی هم دارند از موتورهای کوچک‌ تر استفاده می‌شود.

در پارکینگ‌هایی که ورودی آنها عرض و ارتفاع زیادی دارد و تعداد باز و بسته شدن کرکره زیاد است؛ از موتورهای گیربکس‌ دار و با قدرت بالا استفاده می‌شود؛ تا تحمل وزن و تعداد باز و بسته شدن بالا را داشته باشند.

معمولا موتوری که در هنگام نصب کرکره برقی پنجره‌ ها استفاده می‌شود از نوع توبولار است؛ و برای جاهایی که درب وزن زیادی دارد و یا رفت و آمد زیاد است از موتور گیربکسی یا ساید، باید استفاده شود.

موتور توبولار بخاطر داشتن روغن در داخل خود، با کارکرد زیاد این روغن گرم خواهد شد؛ و کارآیی خود را از دست می‌دهد. پس این موتورها برای استفاده زیاد مناسب نیستند؛ و در جاهایی که تردد زیاد است و یا نیاز به باز و بسته شدن زیادی دارند استفاده از این نوع موتور مناسب نیست. به جای این نوع موتور بهتر است به سراغ انواع قوی‌تر موتور که همان موتور ساید است برویم؛ و در زمان نصب کرکره برقی از آن استفاده کنیم.

برا مطالعه بیشتر رو مقاله کلیک کنید :  قیمت کرکره برقی فولادی
قیمت نصب کرکره برقی

قیمت نصب کرکره برقی

قیمت کرکره برقی اتوماتیک

برای محاسبه قیمت نصب کرکره برقی باید در ابتدا بدانیم که کدام موتور کرکره مد نظر است، ارزان ترین موتور کرکره برقی موتو توبولار است که اندازه ظریف آن برای تیغه هایی با وزن نسبتا سبک و میزان تردد نسبتا پایین مناسب است، این نوع موتور کرکره می تواند تیغه هایی با وزن حدودا ۱۵۰ کیلوگرم را به حرکت در آورد.

از بهترین موتور توبولار کرکره برقی می توان به موتور توبولار لینوکس، موتور توبولار بتا، موتور توبولار بارزانته، موتور توبولار سیگما و موتور توبولار SDC اشاره کرد. همچنین باید دید که کدام مدل از انواع تیغه مورد نیاز است و بر اساس اندازه و قابلیتی که مورد نیاز است بهترین تیغه را استفاده کرد.

این دو مورد جزو مهمترین عوامل در تعیین قیمت نصب کرکره برقی اتوماتیک می باشد. شما می توانید با برقراری تماس با بخش فروش کرکره دی سی ای کالا به روز ترین لیست قیمت کرکره برقی را دریافت کنید

قیمت نصب کرکره برقی

قیمت نصب کرکره برقی

پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک انواع مختلفی دارند که پارتیشن اداری متحرک قیمت مناسب تری دارد، و یکی از انواع مختلف آن می‌باشد که برای تنوع در محیط و فضای اداری نصب و اجرا می‌شود. خاصیتی که این نوع پارتیشن‌ها دارند قابلیت جابه‌جایی آن می‌باشد که در صورت تمایل می‌توان آن را جا به جا و در محل دیگری از آن استفاده نمود.

قیمت نصب کرکره برقی

لیست قیمت نصب کرکره برقی 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست قمیت نصب کرکره برقی میتوانید با تماس با ما اطلاعات لازم را دریافت کنید 

نصب کرکره برقی اتوماتیک

قیمت نصب کرکره برقی باید بر اساس استاندارد های لازم انجام شود. در غیر این صورت ممکن است تیغه ها به یک سمت کشیده شود و یا حرکت تیغه درون ریل سر و صدای بالایی تولید کند و یا اینکه اشتباه در نصب باعث شود بهموتور کرکره برقیفشار آمده و در مدت زمان کوتاهی باعث از کار افتادن آن گردد.

یکشنبه, 10 آبان 774 02:15

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک یا درب ریموت دار ترکیبی از کرکره های قدیمی دستی و افزونه هایی از مدارات مرتبط و موتور الکترونیکی ، جهت باهوش کردن سیستم حرکتی آن می باشد. قیمت کرکره برقی اتوماتیک یا درب ریموت دار معمولا بسته به نوع تیغه و متریال ساخته شده دارد. تیغه کرکره برقی اتوماتیک (درب ریموت دار) ارزان قیمت و از جنس آلومینیم ضایعات می باشد .این نوع از کرکره برقی اتوماتیک (درب ریموت دار) بعد از مدت کوتاهی به صدا افتاده و به مرور قفل های آن مستهلک و در انتها از هم جدا خواهند شد.

قیمت کرکره برقی اتوماتیک (درب ریموت دار) بسیار مناسب است ، باید از مواد اولیه خالص و آلومینیومی تهیه شود . این نوع از تیغه کرکره برقی اتوماتیک یا درب ریموت دار که ریخته گری تولید شده ، نسبت به تیغه کرکره برقی یا تیغه کرکره ریموتی اکسترود استحکام کمتری دارد .

مراحل ساخت تیغه 

مراحل ساخت تیغه کرکره اتومات یا تیغه کرکره ریموتی اکسترود بدین صورت می باشد : فشاری که پرس اکستروژن به مواد مذاب آلومینیوم وارد می کند تا آلومینیوم به شکل تیغه کرکره از قالب خارج شود ، باعث افزایش استحکام تیغه های کرکره برقی اتومات یا تیغه کرکره ریموتی می شود و همچنین در مراحل بعدی ، سختی کاری روی تیغه استاندارد کرکره برقی اجرا می شود که ممکن است در تیغه های ارزان قیمت کرکره برقی اتوماتیک  چنین فرایندی صورت نپذیرد.

کرکره پنجره یکی از پر مصرف ترین و کاربردی ترین کرکره های برقی جهت مصارف مسکونی و اماکن عمومی می باشد. مجموعه منظم و مستحکمی از تیغه کرکره برقی ریموت دار ، می تواند دژی محکم و غیرقابل نفوذ برای محیط شما به ارمغان بیاورد. می توان از انواع کرکره برقی – ریموتی به عنوان درب اتوماتیک پارکینگ استفاده نمود . رول کرکره ارتفاعی در حدود ۳۰ سانتیمتر از ارتفاع کل ( کف تا سقف ) را اشغال می کند

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

 

کرکره برقی اتوماتیک چیست؟

کرکره‌ی برقی اتوماتیک در شرکت کارسام دور که نام دیگر آن کرکره‌ی غلطکی است, دارای یک موتور کوچک است که باز و بسته شدن کرکره‌ی برقی  با فشار یک دکمه صورت میگیرد.قیمت کرکره برقی اتوماتیک در کارسام دور بسیار ارزان و با کیفیت است

کرکره‌ برقی شامل تعدادی از صفحات افقی(گاهی اوقات میله ها یا سیستم های وب) هستند که به صورت غلتکی باز و بسته میشوند.کرکره برقی کارسام دور برای درب ورودی مراکز صنعتی, محل کار, انبارها, برای پنجره, درب مغازه و درب پارکینگ مورد استفاده قرار میگیرد.

برا مطالعه بیشتر رو مقاله کلیک کنید :  قیمت کرکره برقی آلومینیومی در تهران

امروزه این نوع کرکره‌ها برای حفظ امنیت مورد استقبال عموم قرار میگیرد که از سرقت جلوگیری میکند همچنین لازم به ذکر است که قیمت کرکره برقی اتوماتیک در مجموعه کارسام در بسیار مناسب و ارزان است .

. نوع پروفیل های استفاده شده در کرکره ‌های برقی شرکت کارسام دور باعث شده تا عایقی استاندارد در برابر شرایط جوی متفاوت باشد و از نفوذ باد و باران و حتی کمترین سر و صدا در هنگام جابجایی جلوگیری کند و همچنین از ورود اشعه‌های مضر خورشید و هدر رفتن انرژی نیزجلوگیری میکند.قیمت کرکره برقی اتوماتیک در تولیدی و شرکت کارسام دور مقرون به صرفه تر بوده و با کیفیت عالی تر به شما تحویل داده میشود.

به همین دلیل کرکره‌های برقی کارسام دور انتخابی مناسب جهت ایجاد فضایی بسیار آرام و دلپذیر میباشد. کرکره برقی کارسام دور فضای بسیار کمی را اشغال میکند و سرعت عمل بالایی دارند که در دو نوع کلی رول شونده و زیر سقفی ارائه می شوند.

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

 

قیمت نصب کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی نوعی کرکره هست که به‌وسیله یک قدرت برقی کار می‌کند و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن آن فراهم می‌شود. از یراق‌آلات مهم کرکره برقی موتور است که کرکره به‌طور خودکار با فشار یک دکمه باز و بسته می‌شود.

قیمت کرکره برقی اتوماتیک با نصب یراق‌آلات در کارسام دور یکجا محاسبه می‌شود. مهم‌ترین مزیت اصلی کرکره برقی راحتی شما در برقراری امنیت و نیروی فیزیکی هست. شما می‌توانید باز یا بسته شدن را دقیقاً همان‌طور که می‌خواهید انجام دهید با فشردن یک دکمه، بدون توجه به‌جایی که در آن قرار دارید.

قیمت کرکره برقی اتوماتیک در نصب بستگی به ابعاد کرکره هم دارد. در صورت استفاده از موتور توبلار تأثیر مستقیم با قیمت کرکره برقی اتوماتیک دارد.

برا مطالعه بیشتر رو مقاله کلیک کنید :  قیمت کرکره برقی اتوماتیک در اصفهان
کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

 

ساخت کرکره برقی اتوماتیک

امروزه استفاده از کرکره برقی رشد چشم گیری داشته است به همین دلیل افراد زیادی به ساخت کرکره برقی روی آورده اند. اما باید توجه کرد که ساخت کرکره برقی کاری ساده و بدون مهارت نمی باشد.

در تولید و ساخت کرکره برقی باید توجه شود که جنس مواد اولیه و تیغه از مرغوب ترین نوع خود باشد تا کارآیی و عملکرد کرکره دچار اختلال نگردد. ساخت کرکره برقی توسط کارسام دور از بهترین نوع مواد اولیه و تیغه های مرغوب درجه یک می باشد.

علاوه بر کرکره ساخته شده متعلقات و قطعات مورد استفاده از جمله یراق آلات و موتور بهترین نوع و برترین برند های جهانی و داخلی می باشد.در شرکت کارسام دور قیمت کرکره برقی اتوماتیک به قیمت تولیدی آن محاسبه میگردد. و برای پرفروش بودن کالای خود قیمت آن را مناسب تر ارزه میکند.

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

 

صنعت و ساخت کرکره برقی اتوماتیک

برای جلوگیری از نفوذ و ورود افراد متفرقه به داخل یک فروشگاه در هنگام بسته بودن میتوان از کرکره برقی نیز استفاده کرد که بعنوان یک مانع بسیار بزرگ محسوب میشود و میتوان با خیال راحت در زمان دایر نبودن فروشگاه و یا مغازه ها از امنیت آن بهره کامل را برد

.هیچ سارقی نمیتواند این کرکره را باز کند چونکه به قدری طراحی و ساخت آن مکانیزه و مدرن است که راه و روزنه ای برای این کار وجود نخواهد داشت البته برای محکم کاری میتوانید از قفل ها هم استفاده کنید ولی باید دقت داشته باشید که در هنگام باز کردن وفشردن دکمه open ریموت کرکره برقی باید قبل از آن قفل ها را باز کنید در غیر اینصورت موتور کرکره فشار زیادی را برای بالا بردن تیغه ها تحمل میکند.

سه شنبه, 14 فروردين 777 08:55

درب اتوماتیک پارکینگی

امروزه استفاده از درب اتوماتیک پارکینگی جای خود را بین افراد پیدا کرده و به طور گسترده ای از این درب ها در منازل و شرکت ها و سازمان ها استفاده می کنند. درب اتوماتیک پارکینگ سهولت بسیار خوبی در عبور و مرور ماشین ها ایجاد کرده اگر قبلا مدت زمان زیادی صرف پیدا شدن و باز کردن درب و سپس دوباه سوار شدن و بیرون اوردن خودرو و دوباره پیاده شدن و بستن در صرف می شد، امروزه با زدن یک دکمه یا ریموت به سهولت در باز می شود و پس از عبور خودرو درب دوباره بسته می شود؛ درب اتوماتیک پارکینگی صرفه جویی بسیار عالی در زمان به وجود آورده است.

همچنین درب اتوماتیک پارکینگ محافظ های بسیار خوبی نیز در مقابل دزدان نیز محسوب می شوند چرا که به دلیل استحکام بسیار بالایی که این درب ها دارند به راحتی قابل باز و بسته شدن نیستند.

درب اتوماتیک پارکینگ در فروشگاه های معتبر عرضه می شود؛ البته برای یافتن این درب ها می توان به سایت هایی که شرکت های تولید و عرضه کننده برای معرفی و فروش محصولات خود در نظر گرفته اند نیز مراجعه کرد و حتی مقایسه ای بین انواع مختلف آن انجام داد تا بتوان یکی از درب های مناسب را انتخاب کرد.

درب اتوماتیک پارکینگی در رنگ های مختلف عرضه می شود و می توانید قبل از خرید اقدام به گرفتن گارانتی محصول انتخابی و قطعات درب اتوماتیک نیز بپردازید و فراموش نکنید هیچ محصولی را بدون گارانتی خریداری نکنید، همچنین درخواست خدمات پس از فروش بلند مدت نیز یکی از اقدامات پیشگیرانه محسوب می شود.

انواع درب اتوماتیک پارکینگ :

درب اتوماتیک پارکینگی در انواع مختلفی قابل عرضه است از جمله درب اتوماتیکی ریلی پارکینگ، درب اتوماتیک لولایی، درب اتوماتیک زیر سطحی، درب اتوماتیک زیر سقفی و... که هر کس با توجه به نیاز و محل نصب می تواند یکی از این درب ها را انتخاب کند.

بیشترین نوعی که خریداران اقدام به خرید آن می کنند از نوع و مدل درب اتوماتیک لولایی است، این درب های لولایی به این دلیل از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند که به دو طرف باز و بسته می شوند یعنی هم به سمت داخل و هم به بیرون باز و بسته می شوند البته این درب ها جزو درب های تقریبا سنگین نیز محسوب می شوند گفته می شود وزن هر کدام از طاق ها یا لنگه های آن 100 تا 600 کیلو است. داشتن این مقدار وزن به دلیل کارایی که این محصول دارد معقول به نظر می رسد.

 

مدل های درب اتوماتیک پارکینگی:

درب اتوماتیک پارکینگی لولایی همچنین دارای دو مدل 24 ولت و 220 ولت است که نوع 24 ولت آن برای ورود و خروج با تعداد بالا و درب های سبک تر استفاده می شود و جک هایی از نوع 220 ولت آن نیز برای تردد کم و پایین و درب های سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. البته یک نوع دیگر نیز از این درب ها وجود دارد که به مدل هیدرولیک مشهور است که برای ترددهای بالا با وزن سنگین استفاده می شود.

سه شنبه, 14 فروردين 777 09:23

درب اتوماتیک کرکره ای

درب اتوماتیک کرکره ای یکی از انواع درب اتوماتیک محسوب می شود اکثر افراد درباره درب اتوماتیک مطالبی را خوانده اند یا از نزدیک با کارکرد و ویژگی های آن آشنا شده اند .

درب اتوماتیک کرکره ای از آن دسته درب های پر استحکام است که هم از نظر هزینه و هم از لحاظ اقتصادی کاملا به نفع استفاده کننده است و به همین دلیل طرفداران خاص خود را دارد.

درب اتوماتیک کرکره ای نیز در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود که به منظور اهداف و مصرف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین این درب ها کاملا به نفع استفاده کننده هستند چرا که این درب ها کاملا از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند.

تولید درب اتوماتیک کرکره ای بر اساس خواسته و نیازهای مشتریان در انواع مختلف است، این درب ها هم به صورت دستی و هم اتوماتیک به بازار عرضه می شود؛ گرچه نوع اتوماتیک الان بسیار مورد توجه و استفاده قرار می گیرند. درب کرکره ای مانند یک عایق بسیار خوبی از ورود و خروج انرژی گرمایشی و سرمایشی عمل می کند.

در مقایسه ای که بین پنجره های شیشه ای و درب اتوماتیک کرکره ای شده به این موضوع رسیده اند که 40% از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند.

نصب درب اتوماتیک کرکره ای

نصب درب اتوماتیک کرکره ای فضای کمی را به خود اختصاص می دهد، البته نصب به صورت رولی است که یا به سمت بالا جمع می شود یا در داخل ساختمان اگر فضایی موجود باشد جمع می شود؛ البته در برخی موارد که در داخل ساختمان فضای کافی نباشد به بیرون رول می شود. درب اتوماتیک کرکره ای در مقابل عوامل طبیعی مثل آتش سوزی، باد و باران و در اوضاع ناگوار و آب وهوای نامساعد مقاومت خوبی دارند.

کرکره برقی یا درب اتوماتیک کرکره ای همانند یک دیوار بسیار مستحکم عمل می کند و به هیچ عنوان جای نفوذی باقی نگذاشته است. همچنین این درب ها محافظ بسیار خوبی از داخل ساختمان عمل می کنند.

درب کرکره ای یا کرکره برقی از سوی برندهای معتبری تولید و عرضه می شود و با تمامی قسمت های یک درب کرکره ای مانند موتور، تیغه، مرکز کنترل تحویل مشتری داده می شود باید خریداران توجه کنند که تهیه درب ها از شرکت های معتبر تولیدی تضمین کننده کیفیت خوب این نوع درب ها نیز می باشد، موضوعی که در این میان اهمیت دارد این است که باید خریداران قدرت تشخیص درب اصلی را از تقلبی داشته باشند که به نظر می رسد کمی زمان بر و سخت باشد.

نوع دیگری از درب اتوماتیک کرکره ای  با موتور سانترال نیز تولید شده که برای پارکینگ هایی که حدودا 15 واحد دارند استفاده می شود، این نوع درب ها با کاسه فنر باز و بسته می شوند، همچنین این نوع درب ها فقط در دو مدل عرضه می شود که عبارتند از 180 و 250 کیلو است ؛ این نوع درب ها به دلیل وجود کاسه فنر که بر روی محور اصلی سوار است با سرعت عالی و به دفعات زیادتری باز و بسته می شوند.

حتی در صورت قطع برق نیز این درب اتوماتیک با کمک خلاص کن باز و بسته خواهد شد.

جمعه, 24 شهریور 1396 21:48

پروژه 7

مطالعه شرکت های تجاری از جهات مختلف مفید می نماید.شرکت های تجاری از نظر اقتصادی،اهمیتی فراوان دارند؛ زیرا هر چند تعداد آن ها از تجار انفرادی به مراتب کمتر است،ابزار و سرمایه مجموعه های صنعتی و تجاری به آن ها تعلق دارد.این نکته از دیرباز صادق بوده و در عصر ما،با تغییرات و تحولات بنیادی اقتصادی و سیاسی که شاهدیم،صورت آشکارتری به خود می گیرد

جمعه, 04 تیر 775 21:54

پروژه6

مطالعه شرکت های تجاری از جهات مختلف مفید می نماید.شرکت های تجاری از نظر اقتصادی،اهمیتی فراوان دارند؛ زیرا هر چند تعداد آن ها از تجار انفرادی به مراتب کمتر است،ابزار و سرمایه مجموعه های صنعتی و تجاری به آن ها تعلق دارد.این نکته از دیرباز صادق بوده و در عصر ما،با تغییرات و تحولات بنیادی اقتصادی و سیاسی که شاهدیم،صورت آشکارتری به خود می گیرد.

چهارشنبه, 06 آبان 774 04:27

پروژه 5

مطالعه شرکت های تجاری از جهات مختلف مفید می نماید.شرکت های تجاری از نظر اقتصادی،اهمیتی فراوان دارند؛ زیرا هر چند تعداد آن ها از تجار انفرادی به مراتب کمتر است،ابزار و سرمایه مجموعه های صنعتی و تجاری به آن ها تعلق دارد.این نکته از دیرباز صادق بوده و در عصر ما،با تغییرات و تحولات بنیادی اقتصادی و سیاسی که شاهدیم،صورت آشکارتری به خود می گیرد.

صفحه1 از2